otrdiena, 2014. gada 3. jūnijs

Ziedi, dāvanas un attā bērnudārzs


Ir pienācis tas laiks arī manā ģimenē kad nu sakam ardievas bērnudārzam tā pa īstam un pa visam, jo manas abas princesītes nu ir kļuvušas lielas.

 Tikai tagad kad ir sācies brīvāks laiks tā īsti aptveru, ka mana mazā pricesīte ar ir kļuvusi liela un sāks skolas gaitas. 


Laiskajai, brīvajai bērnībai jāsaka attā. Sāksies skola un noteikti šeit virtuālajā pasaulē jūs mani redzēsiet ar vien retāk un retāk, jo skolā noteikti sākšu  iet otreiz, drīzāk trešoreiz arī es. Tas prasa diezgan daudz no mana laika.  Nezinu kā citām mammām iet, bet man ir jāvelta diezgan daudz laika  un uzmanības, lai bērns izmācītos. Bet es domāju, ka tas taču ir forši, un pat piespiež vecāku pavadīt laiku ar savu bērnu kopā un tā tu vari uzzināt, ko viņš domā, par šo  un to, un  kā viņam iet. Es tikai par to priecājos, ka es varu mācīties kopā ar bērnu, un atkārtot reizrēķinu un justies vēl maz drusciņ vajadzīga,  jo tīņu gados, attā vecāki, forši ir draugi, tu neko nesaproti..
Tas tā, maza nostaļģija, bet es apsolīju ka atrādīšu, kur liku sataisītos papīra ziediņus. Dāvanas, dāvanas, jeb  kā skaisti pasniegt dāvanu karti.
piedodiet par bilžu kvalitāti, steigā aizmirsu sabildēt pa smuko.

 

4 komentāri:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...