piektdiena, 2012. gada 10. augusts

Mana vasara

Rit mana atvaļinājuma 10 diena.Un es cenšos tā kārtīgi izbaudīt savas brīvās dienas. Laiks ir paskrējis tik ātri un tik sen ir bijis mans pēdējais ieraksts. Tad nu man sanāks tāds mazs atskatiņš uz manu ātri auļojošo  vasaru.


 • Rokdarbiem esmu nodevusies diezgan maz, jo nebeidzamās zīmītes, ko šuvu darbā aizdzina manu radošo garu, ka nemaz negribējās ko darināt.



 • Senie, tālie, bet tik nozīmīgie Līgo svētki ar saviem rituāliem. Kuros tapusi ir arī kāda bilde ar mani, jo parasti jau es esmu fotoaparāta otrā pusē. 



 •  Esmu sajūsmā par Dabas muzeju, tas ir apmeklēšanas vērts. Es nenocietos un jau trešajā stāvā izvilku fotoaparātu, bet tas ir to vērts. Tik interesanti tur bija. Tik interesanti ir pasniegtas ekspozīcijas, kas pa tiešām aizrauj, ar mazu noslēpumu, kas liek turpināt .... nu kas tad tur, kas tur....



Mēģināju es ar saražot elektrību.
Spēļu istaba






 • Pabeidzu tamborēt zilo zaķi. Esmu viņu nodēvējusi par tizlo zaķi.Neesmu sajūsmā par gala rezultātu, bet man sagādā prieks tas  ka zilā zaķa īpašnieks ir sajūsmā par zilo zaķi un Zaķis ir jau kārtīgi noslienāts.




 • Mieīrgie vakari Daugavas krastā ar rōzā mākoņu fonu



 •  Un protams meiteņu ballītes. Mans mikimaušu izaicinājums.Gatavošanās baļļukam.



Par to kā mums gāja ar Minnijām,  drusku vēlāk.
 •  par blogdraugu tusiņu esmu piemirsusi, piedodiet, esmu to savā aizņemtībā palaidusi garām, gribas jau man, bet šo reizi nāksies....

2 komentāri:

 1. un kam tās jaukās zīmītes domātas?
  Jā, dabas muzejs ir lielisks!! Galvenais-der visu vecumu bērniem. Pat manam knapi trīsgadīgajam mazdēlam patika. Cauri paleontoloģijas nodaļai gājām 3 x (tiesa gan, bija jāpieturas vecmāmiņai pie rokas, jo tās lielās acis, mutes...):):)Tiešām lieliska diena ar bērniem šai muzejā.

  AtbildētDzēst
 2. bērni tajās saldi čuč, katrs zem savas zīmes

  AtbildētDzēst

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...